Hard Rock International nawiązuje współpracę z wytwórnią Lionsgate, twórcą filmu „John Wick 4″, zapewniając fanom serii na całym świecie niepowtarzalne wrażenia i niespodzianki USA – Polski USA – English USA – slovenčina USA – Deutsch Latin America – español USA – English USA – español Brazil – Português

Odwiedzający będą mogli zagłębić się w kulisy bogatego świata „John Wick”, wykorzystując do tego celu interesujące rozwiązania przestrzenne, innowacje kulinarne i wydarzenia specjalne, które będą miały miejsce podczas międzynarodowej premiery kinowej 24 marca.

HOLLYWOOD, Floryda, 10 marca 2023 r. /PRNewswire/ — Grupa Hard Rock International poinformowała o nawiązaniu współpracy promocyjnej z Lionsgate, studiem filmowym i telewizyjnym stojącym za legendarną serią thrillerów John Wick w celu uświetnienia czwartej części serii: „John Wick 4″.

Hard Rock International i Lionsgate wprowadzają elementy świata Johna Wicka, które pozwolą fanom „żyć jak Wick”. Wśród tych możliwości jest szansa na wygranie garnituru szytego na miarę przez Paco Delgado, nominowanego do Oscara® kostiumologa Johna Wicka (Najlepszy projekt kostiumów, „Duńska dziewczyna”, 2015), bilety na premierę, imprezy dla VIP-ów na czerwonym dywanie oraz wyjątkowe atrakcje kulinarne.

„Marka Hard Rock niezwykle cieszy się z możliwości współpracy z Lionsgate przy oczekiwanej premierze filmu, ponieważ nieustannie staramy się podnosić poziom oferty rozrywkowej, która jest podstawą filozofii naszej marki” – powiedział Keith Sheldon, prezes Hard Rock Entertainment dla Hard Rock International. „Biorąc pod uwagę niesamowitą interakcję między widzami, z niecierpliwością wyczekujemy na możliwość zorganizowania w naszych obiektach imprez o charakterze rozrywkowym, serwowania limitowanego menu i produktów oraz przeżyć, których nie można kupić za pieniądze, z korzyścią zarówno dla fanów Johna Wicka, jak i gości Hard Rock”.

Hard Rock stwarza jednemu szczęśliwemu fanowi w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii lub Meksyku szansę na ubranie się jak sam John Wick dzięki garniturom szytym na miarę przez nagradzanego kostiumologa filmu Paco Delgado. Zwycięzca będzie mógł skorzystać z ekskluzywnego pobytu i atrakcji w legendarnym apartamencie Rock Star w Hard Rock Hotel w Nowym Jorku. Więcej informacji i kompletny regulamin można znaleźć na stronie www.hardrockhotels.com/JW4suitstakes.

Od 15 marca do 30 kwietnia wybrane obiekty Hard Rock we wszystkich segmentach kawiarni, hoteli i kasyn pozwolą fanom posmakować luksusu hotelu Continental dzięki ekskluzywnym propozycjom gastronomicznym nawiązującym do tematyki podróży, koktajli i kuchni z filmu „John Wick”. Oferta ta będzie dostępna we wszystkich lokalach Hard Rock Cafe w Ameryce Północnej i wybranych Hard Rock Cafe w Europie.

Informacje na temat partnerstwa Hard Rock International i filmu „John Wick 4″ można znaleźć na stronach @hardrockhotels @hardrockcafe i @officialhardrock na Instagramie i TikTok. Dodatkowe informacje na temat tej współpracy znajdują się tutaj.

Zdjęcia – https://mma.prnewswire.com/media/2029618/Hard_Rock_International_The_Marquis.jpg

Hard Rock International nawiązuje współpracę z wytwórnią Lionsgate, twórcą filmu „John Wick 4″, zapewniając fanom serii na całym świecie niepowtarzalne wrażenia i niespodzianki


USA – Polski

USA – English
USA – slovenčina
USA – Deutsch
Latin America – español
USA – English
USA – español
Brazil – Português

SOURCE Hard Rock InternationalOriginally published at https://www.prnewswire.com/news-releases/hard-rock-international-nawizuje-wspoprac-z-wytworni-lionsgate-tworc-filmu-john-wick-4-zapewniajc-fanom-serii-na-caym-wiecie-niepowtarzalne-wraenia-i-niespodzianki-301768917.html
Some images courtesy of https://pixabay.com

author avatar
Noor Editor

Latest articles

press release distribution
the most expensive reality show

Related articles